ART / Lithographs / Färglitografier 5028093
nr 502 8093
Färglitografier
Lenght: ()
2 st, Susanne Nessim, Torso+Ben, 70 x 53 cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Droit De Suite
Estimate:
100
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday January 7 2008
at 16:16:56
- Bid history
Time
Bidder
Bid
150 kr
250 kr